REZYDENCJA PIASEK – LUKSUSOWE APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ

Luksusowa, inspirująca przestrzeń do życia, pracy i odpoczynku.

Rezydencja Piasek to luksusowe apartamenty zlokalizowane w samym sercu Wrocławia. Limitowana liczba luksusowych mieszkań gwarantuje kameralną atmosferę, której próżno szukać w dużych developerskich realizacjach. Najwyższy standard wykonania oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantują bezpieczeństwo i komfort życia na najwyższym poziomie. Inwestycja jest prawdziwym unikatem na tle ofert apartamentów we Wrocławiu. Apartamenty na sprzedaż usytuowane są w najstarszej części Wrocławia – na Wyspie Piasek –  nazywanej historycznym sercem miasta.

Ogromnym atutem Rezydencji Piasek jest niepowtarzalna lokalizacja luksusowych apartamentów na nadbrzeżu, w bezpośrednim sąsiedztwie Odry. Nie ma apartamentów we Wrocławiu na sprzedaż położonych bliżej rzeki. To sprawia, że Rezydencja Piasek oferuje swoim mieszkańcom luksusowe apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Odrę i jej kanały. Można z nich podziwiać najpiękniejsze zabytki Wrocławia oraz otaczające Rezydencję tereny zielone. Luksusowe mieszkania są przeszklone na pełną wysokość, zaś wykusze oraz balkony pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości widokowych.

Prestiżowa bryła budynku autorstwa pracowni Dziewoński-Łukaszewicz S.C.Architekci nawiązuje do historycznej okolicznej zabudowy, jednocześnie wzbogaca otoczenie swoim modernistycznym charakterem. Rezydencja Piasek zdobyła I miejsce w prestiżowym konkursie „Piękny Wrocław” w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny. Wewnątrz znajduje się 19 luksusowych apartamentów o powierzchni 43 – 148 metrów kwadratowych. Większość lokali posiada 2 łazienki. We wszystkich istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń do indywidualnych preferencji, np. wydzielenie jasnej kuchni. Apartamenty na sprzedaż oferowane są w stanie surowym lub z opcją pełnego wykończenia.

Atrakcyjna cena to jeden z największych atutów naszych nieruchomości, dlatego zakup mieszkania w centrum Wrocławia z pewnością okaże się intratna inwestycją. Zdaniem developera – Jacka Łozowskiego – perspektywiczna lokata kapitału to inwestycja w luksusowe apartamenty o wyjątkowych, niepowtarzalnych lokalizacjach i najwyższej jakości wykonania. Takich nigdy i nigdzie nie ma wiele. Wyjątkowo atrakcyjne apartamenty na sprzedaż są bardzo rzadkie i trudne do pozyskania. Zachowują swą atrakcyjność w długim przedziale czasowym, a ich wartość w czasie rośnie. Osoby poszukujące luksusowych mieszkań w atrakcyjnej cenie z całą pewnością zainteresują się nieruchomościami Rezydencji Piasek.

Rezydencja Piasek to unikatowa oferta na rynku apartamentów we Wrocławiu na sprzedaż. Luksusowe mieszkania gwarantują niepowtarzalną atmosferę i komfort życia. Nie bez znaczenie jest też inwestycyjna i kulturowa atrakcyjność samego Wrocławia,  docenianego przez inwestorów.