NAJWYŻSZY STANDARD

komfort życia w inteligentnym, luksusowym budynku

Rezydencja Piasek oferuje swoim mieszkańcom światowej klasy komfort życia. Fasadę budynku wykonano z cegły starobrowarnej, wnętrza wykończono najwyższej klasy materiałami, jak naturalny kamień i egzotyczne drewno. Wszystkie apartamenty wyposażono w system inteligentnego zarządzania automatyką budynku, co umożliwia m.in. sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją oraz żaluzjami. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się kompletny osprzęt elektryczny, w tym system automatyki budynkowej.

części wspólne

W budynku zaprojektowano reprezentacyjne wejście z recepcją na parterze. W duszy klatki schodowej znajduje się przeszklona, cichobieżna winda, zapewniająca dostęp na wszystkie kondygnacje (w tym dwie podziemne – garażowe). Posadzki i okładziny schodowe wykonane są z granitu oraz marmuru, a okładziny ścienne – z fornirowanych i lakierowanych paneli marki Gustafs – niepalnych oraz dźwiękochłonnych.  Na klatce schodowej wykorzystano wyjątkowo dekoracyjne oświetlenie firmy Schmitz – system wykonany na specjalne zamówienie Rezydencji Piasek. W podpiwniczeniu mieszczą się dwa poziomy garaży podziemnych z windą samochodową oraz komórki lokatorskie.

standard budynku

Budynek jest monitorowany i strzeżony, do dyspozycji mieszkańców jest również recepcja z całodobową obsługą concierge.Wzdłuż elewacji Rezydencji zbudowano zawieszony nad wodą pomost, przystosowany do cumowania łodzi. Do dyspozycji mieszkańców developer zakupił łódź motorową, która pozwala odkrywać uroki Wrocławia widzianego z rzeki.